Galaxy S9 Hakkında İlk Sızıntılar Geldi! - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Galaxy S9 Hakkında İlk Sızıntılar Geldi!

Anasayfa
Mobil Galaxy S9 Hakkında İlk Sızıntılar Geldi!
samsung-galaxy-s9-özellikleri

Samsung’un 2018 yılında tanıtacağı Galaxy S9 modelinin çalışmalarına başlandığı ortaya çıktı. Peki, Galaxy S9 hangi özellikler ile gelecek?

Kore medyasından The Bell, Galaxy S8 abisi Galaxy S9‘un Star kod adı altında Samsung tarafından geliştirilmeye başlandığını bildirdi. Tahminen Galaxy S9 Plus olan daha büyük bir ekran model ise Star 2 kod adını taşıyor. Bunun yanı sıra, raporda Galaxy S9 ile ilgili iki yeni sızıntı yer alıyor.

Öncelikle, Galaxy S9‘un selefi Galaxy S8 ile benzer görüntüleme teknolojisine sahip olduğu biliniyor. Dolayısıyla, uzun süredir söylenilen katlanabilir telefon Galaxy S9 modeli ile gelmeyecek. Aksine Galaxy S9 ile Infinity Display tasarımı biraz daha gelişmiş hale getirilecek.

Bir diğer bilgi ise Samsung’un bileşen üretimini hızlandırdığı ve Galaxy S9‘un üretimine bu yıl içerisinde başlanacağı aktarılan raporlarda yer alıyor. Samsung ve Qualcomm işbirliği ile üretilecek olan 7nm süreci ile geliştirilen işlemcinin Galaxy S9’da yer alması olasılar içinde.

samsung-galaxy-s9

7nm teknolojisi sayesinde daha az pil tüketimi sağlanacak ve performansta yaklaşık olarak %15’lik bir artış sağlanacak. Şuan bu model için konuşmak erken lakin Samsung’un Galaxy S8 ile başlattığı tasarımı önümüzdeki yılda da devam ettireceğini sadece kamerası ve işlemcisi geliştirilmiş bir Galaxy S9 ile karşımıza çıkacağını söyleyebiliriz. Her ne kadar sızıntılar gerçekleşse de bunların ne kadar gerçek veya ne kadar yalan olduğunu telefon çıkmadan bilemeyiz. Galaxy S9 hakkında gelecek en son haberlerden haberdar olmak için takipte kalınız veyahut abone ol kısmından abone olarak güncel haberleri takip ediniz.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR