Galaxy S8 Mini Satışa Çıkmaya Hazırlanıyor - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Galaxy S8 Mini Satışa Çıkmaya Hazırlanıyor

Anasayfa
Mobil Galaxy S8 Mini Satışa Çıkmaya Hazırlanıyor
galaxy-s8-mini

İddialara göre Samsung, Galaxy S8 Mini modeli üzerinde çalışmalara başladı. Peki yeni modelin özellikleri ve fiyatı ne olacak? İşte detaylar…

Galaxy S8 ve Galaxy S8+ cihazları ile satışları tavan yapan Samsung, şimdide diğer cihazlara göre daha küçük ama özellik bakımından çokta düşük olmayan bir model üzerinde çalışmaya başladı. Samsung’un Galaxy S8 Mini olarak adlandıracağı bu telefon muhtemelen önümüzdeki aylarda düzenlenecek olan IFA etkinliğinde tanıtılacak. Sabırsızlıkla beklemedeyiz.

Galaxy S8 Mini Özellikleri

Bu mini Samsung modelimiz, 5.3 inç büyüklüğünde 18:5:9 oranında ekran ile karşımıza çıkacak. Lakin bu ekran oranından dolayı telefonun boyutu 4.7 inç bir telefon gibi görünecek. Galaxy S8 mini, 4 GB RAM kapasitesi ve Snapdragon 821 yonga setiyle gelecek. Dahili hafızası 32 GB olarak gelecek telefonda; suya ve toza dayanıklılık, microSD desteği ve İris tarayıcı yer alacak. İşletim sistemi Android 7.1 Nougat olacak olan S8 Mini, yazılımsal olarak Galaxy S8 modeliyle aynı özelliklere sahip olacak.

Bu muhteşem modelin fiyatının ise 550 650 dolar olması bekleniyor.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR