fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Galaxy S10’un İlk Özellik Bilgisi Ortaya Çıktı

Anasayfa
Mobil Galaxy S10’un İlk Özellik Bilgisi Ortaya Çıktı

Galaxy S10 modeli henüz daha tanıtılmasına uzun süre olmasına rağmen Samsung tarafından tasarlanmaya çoktan başlanıldı. Yeni cihazın özellikleri ve diğer detaylarını tasarlayan ve üzerinde çalışan Samsung mühendislerinin cihaz üzerinde yaptıkları çalışmalardan bir tanesi ise internet üzerinden sızdırıldı.

Galaxy S10 modelinde Samsung tarafından parmak izi okuyucu kullanmak yerine Face ID benzeri bir yüz okuma ve tarama sisteminin bulunacak olduğu ve cihazın ilk internet üzerinden sızdırılan özelliğinin bu olduğu ortaya çıktı. İlk ortaya çıkan özellik ise Apple’dan çalıntı olmayan ancak daha önce denenmesine rağmen başarılı olunamayan özelliklerden olmasından dolayı vazgeçilmişti.

Galaxy S10 Ne Zaman Tanıtılacak?

Galaxy S9 modellerini yeni tanıtan Samsung, gelecek sene içerisinde S10 modellerini tanıtması bekleniyor. Her yıl onlarca cihazı piyasaya süren ve cihazlarının özellikleri ile dikkat çeken markanın, Apple’dan farksız olarak 3D teknolojisi ile ön sensörler ve kameralar tarafından okunacak olan yüz algılama özelliği tüketiciler tarafından beğenilen özellikler arasında. Samsung Galaxy S10 modelinin yüz algılama teknolojisinin ne kadar başarılı olacağı ise meçhul.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR