fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus Yakında Tanıtılabilir

Anasayfa
Mobil Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus Yakında Tanıtılabilir

Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus modellerine dair iddialar cihazın yakın zamanda tanıtılabilecek olduğu yönünde.

Akıllı telefonları ile ünlü olan ve sürekli yeni modelleri üreterek kullanıcılara her sene yeni cihazlar sunan Samsung, bu sene veya gelecek sene içerisinde tanıtması beklenen Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus modeli ile kullanıcılara  tam anlamı ile yeni bir teknoloji harikası sunacak. Bu cihazın tasarımsal ve teknik özellikleri açısından diğer modellere oranla birçok farkı olması beklenirken, tam olarak nasıl farklar olacağı ve cihazın teknik özelliklerinin ne denli artabilecek olduğu konusunda henüz net bir açıklama yok.

Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus modellerinde bulunacak olan özelliklerin daha fazla etkin olması ve tasarımsal olarak farkların olmasının etkisi ile cihazın fiyatı konusunda daha fazla artışlar olması bekleniyor.

Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus Ne Kadar Olacak?

Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus modeli Samsung Türkiye tarafından belirlenecek olan fiyat ile satışa sunulacak. Bu sene satışa sunulması durumunda cihazın fiyatının dolar kuru dolayısı ile gelecek seneye oranla daha az olması beklenirken, cihazın gelecek sene satışa sunulması durumunda fiyatın daha yüksek olması bekleniyor.

19 yaşındayım, çocukluğumdan bu yana hep teknolojik ürünlere ve akıllı telefonlara ilgi duyardım, şimdi ise kendimi teknoloji haberlerini paylaşan bir üniversite öğrencisi olarak bulmuş durumdayım.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR