Galaxy S10 modelinden yeni görseller - DC-Tekno
Kapat

Galaxy S10 modelinden yeni görseller

Anasayfa
Mobil Galaxy S10 modelinden yeni görseller

Galaxy S10 modelinden yeni görseller yayınlandı. Bir süre önce akıllı cep telefonları arasında en iyi model olması beklendiği iddiaları paylaşılan Galaxy S10 hakkındaki son iddia ise cihazın ekran özellikleri ve kamera özellikleri yönünde oldu. Cihazın ekran özellikleri ile kamera özelliğinin çok iyi olacak olduğu ve ekrana gömülü bir ön kamera ile satışa sunulacak olduğu iddia edildi. Cihazın ön kamerasının ekrana tamamen gömülü olacak olduğu ve kamera açıldığında ekranın sol köşesinde belirecek olduğu iddia edilirken, cihazdaki parmak izi sensörünün de ekrana tamamen gömülü ve görünmez olarak cihazın alt ve orta kısmında konumlanmış olacak olduğu iddia edildi.

Galaxy S10 ekrana gömülü teknolojiyi başlatacak

Galaxy S10 modelinde ekrana gömülü fiziksel teknik özelliklerin olacak olması, cihazın kamera ve parmak izinin ekran altından kullanılabilecek olması akıllı cep telefonu sahipleri için yakın gelecekte mevcut akıllı telefonların değerinin gelecekte Galaxy S10 ve Galaxy S10’a benzer ekrana gömülü teknolojiler ile sunulan cihazlar ortaya çıktıkça azalması ve fiyatların değişmesi beklenmekte.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR