Galaxy S10 modelinde kulaklık girişi olabilir - DC-Tekno
Kapat

Galaxy S10 modelinde kulaklık girişi olabilir

Anasayfa
Mobil Galaxy S10 modelinde kulaklık girişi olabilir

Galaxy S10 modelinde yeni bir tasarım ile modelin kasasında yeniliklere imzasını atacak olan Samsung, yeni modelin kasasında sadece kulaklık girişi değişimi değil, cihazın kasa renk seçenekleri ile de adından söz ettirebilecek. Cihazın teknik özelliklerinin henüz belirlenmemesi ve teknik olarak cihazın fiyatının bilinmemesi ise cihaz hakkında yorum yapılmasını engellemiyor. Galaxy S10 modelinde kasada bir kulaklık girişi olacağı ve bu giriş sayesinde yeni nesil akıllı cep telefonlarındaki kaldırılan kulaklık girişinin Galaxy S10 modelinin satışları için bir avantaj ve fırsata dönüştürülecek.

İşyerlerinde gerekiyor

İşyerlerinde Galaxy S10 modelindeki gibi kablolu kulaklığın şarj ile aynı zamanda kullanılması gerekebiliyor. Ortaya çıkan yeni akıllı cep telefonlarında bu iki özellik bir arada sunulmadığından bazı çalışanlar yeni nesil akıllı cep telefonlarını satın almadan hemen önce farklı bir model üzerinde veya daha eski akıllı cep telefonları üzerinde yoğunlaşabiliyorlardı. Artık bu sorun da Samsung’un bu adımı ile birlikte yeni nesil cihazla çözülmüş olacak.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR