Galaxy S10 hakkında yeni iddialar - DC-Tekno
Kapat

Galaxy S10 hakkında yeni iddialar

Anasayfa
Mobil Galaxy S10 hakkında yeni iddialar

Samsung bu sene değil ama gelecek sene Galaxy S10 modelini tanıtacak. Yeni modeller konusunda seri bir hız ile adımlar atan Güney Koreli teknoloji üreticisinin yeni model üzerinde teknik olarak çalışmaları sürerken, cihazın ön ve arka yüz tasarımlarının kısa vadede belli olacak olduğuna yönelik sızıntı kaynakları iddialar ortaya atıyorlar. Bu sızıntılar cihazın teknik olarak özelliklerinin ekrana entegre edilmiş olarak parmak izi okuma özelliği olacak olduğunu ve Galaxy Note 9 modelinden farklı olarak ekrana sert dokunma ile anasayfa ekranının açılması yerine parmak izi özelliğinin sert dokunma ile çalışabilecek olarak daha güvenilir olabilecek olduğunu gösteriyor.

Türkiye’de satışı olacak

Galaxy S10 modelinin dünyanın 200’e yakın hatta belki daha fazla ülkesinde satışı olacak. Cihazın fiyatı konusunun ise henüz belirlenmemiş olmasından dolayı sızıntı kaynaklarınca bir iddia ortaya atılmazken, 3 ay içerisinde tüm detaylarının belli olması, belki de Şubat ayında yapılacak olan tanıtım etkinliğinde aniden tanıtılması gündeme gelebilir. Cihaz hakkında iddialar yaz aylarına kalmadan kısa bir süre sonra tanıtılabilecek olduğu yönünde.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR