fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Galaxy S10 Çalışmaları Başladı

Anasayfa
Mobil Galaxy S10 Çalışmaları Başladı

Galaxy S10 modeli ile ilgili olarak ortaya atılan iddialara göre Samsung en üst düzey mühendisleri ile çalışmalara başladı. Şirket tarafından alınan karar sonucunda dünyanın en iyi cihazlarından birisi olmasını sağlamak adına Galaxy S10 modelinin daha iyi teknik özellikler sunarak üretilmesi ve en ufak bir sorunun olmaması adına cihaza büyük özen gösterilmesine yönelik mühendislere talimat verdiği öğrenildi.

Alınan bu karar ile birlikte şimdiden cihazın tasarımı ve teknik özellikleri ile ilgili heyetler çalışmalara başlarken, yazılımsal açıdan da cihaza ne gibi özellikler katılabilecek olduğuna dair çalışmaların başlatıldığı öğrenildi.

Galaxy S10 Neler Sunacak?

Samsung, Galaxy S10 modeli ile birlikte neler sunacak merak konusu olmasına rağmen şu aşamada şirketin cihazının ne gibi özelliklere sahip olacak olduğu merak konusu. Zira cihaz ile ilgili olarak birçok iddia olmasına rağmen henüz daha bu iddiaların hiçbiri doğru değil ve daha henüz cihazın tasarımının dahi mühendisler tarafından üzerinde çalışıldığı ve buna uygun karar alınacak olduğu biliniyor. Galaxy S10 modelinin Temmuz ayında tanıtılabilecek olduğu iddia edilmekte.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR