Kapat

Galaxy Note 9 Temmuz Ayında Tanıtılabilir

Anasayfa
Mobil Galaxy Note 9 Temmuz Ayında Tanıtılabilir

Samsung markasının yeni amiral gemisi olması beklenen Galaxy Note 9 modeli ile ilgili yerli ve yabancı basında çok fazla bilgi ve iddia yer alıyor. Türk basınında yer alan iddialar genellikle yabancı basından alınan iddialar olurken, son iddialar ise cihazın çok daha erken tarihlerde tanıtılabilecek olduğunu gösteriyor.

Galaxy Note 9 modeli ile ilgili yapılan açıklamaya göre Samsung yaşanan satış sorunları ve Note 7 modelinde yaşanan zararı kapatmak ve Apple’ın tanıtımından bir süre önce Galaxy Note 9 modelini satışa sunmak için cihazı en geç Temmuz ayında tanıtacak ve Eylül ayına gelmeden hemen önce satışa sunacak. Şirketin bu durum ile ilgili olarak resmi ve net açıklama yapmadığı bilinmesine rağmen Haziran ayında dahi cihazın tanıtılabilecek olduğu iddia ediliyor.

Galaxy Note 9 Türkiye’de Daha Geç Satışa Sunulabilir

Galaxy Note 9 modeli bazı ülkelerde daha erken tarihlerde satışa sunulabilecek olduğu gibi Türkiye’de ise zaman zaman olabildiği gibi farksız olarak daha geç satışa sunulabilecek olduğu tahmin ediliyor. Galaxy Note 9 modelinin ekran üzerinden parmak izi okuma sensörüne sahip olacağı ile ilgili de kuvvetli iddialar bulunuyor.

19 yaşındayım, çocukluğumdan bu yana hep teknolojik ürünlere ve akıllı telefonlara ilgi duyardım, şimdi ise kendimi teknoloji haberlerini paylaşan bir üniversite öğrencisi olarak bulmuş durumdayım.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR