Home / Mobil / Galaxy Note 9 Hakkında İddialar Ortaya Atılmaya Başladı

Galaxy Note 9 Hakkında İddialar Ortaya Atılmaya Başladı

Galaxy Note 9 modeline dair olarak ortaya atılmaya başlayan iddialar şirketin yeni cihazında nasıl özellikler ve tasarım olacağını doğrulamazken, Samsung tarafından çalışmaların neredeyse yarılandığı iddia edildi. Yeni Galaxy S9 ve Galaxy S9+ modelini tüketiciler ile buluşturan Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Note modeli seven ve S-Pen kullanımına alışkın olan kullanıcılarını unutmayacak.

Galaxy Note 7 modelinde yaşadığı sorunlar dolayısı ile maddi olarak zorluklar yaşamanın önüne geçmek adına Galaxy S8 modelinden kısa süre sonra Galaxy S9 modellerini piyasaya sunan Samsung’un şimdi ise Galaxy Note 9 modelini piyasaya sunması bekleniyor.

Galaxy S9 Özelliklerine Benzeyecek.

Eğer tahminler doğru ilerler ve Samsung karar değiştirmez ise Galaxy Note 9 modelinin özellikleri Galaxy S9+ modeline yakın olacak. Bazı özellikler konusunda daha düşük veya daha yüksek özellikler içerecek olan Note 9 modeli tasarımsal açıdan da farklı olarak tüketiciler ile buluşacak. Cihaza dair detayların birkaç hafta sonra sızıntılara konu olduğu göz önüne alındığında cihazın tasarımı ve diğer konularının şirketçe belirlenmiş olduğu iddialarını destekleyen detaylardan sadece bir tanesi.

ABD'nin Georgia eyaletinde dünyaya geldim. 25 yaşındayım ve gezmeyi fazlası ile seviyorum. Teknoloji ile aram Nokia 3310 modeli ile başlarken, hala daha klasik telefonlara yoğun ilgi duymaktayım.

About Mustafa Kırcı

ABD'nin Georgia eyaletinde dünyaya geldim. 25 yaşındayım ve gezmeyi fazlası ile seviyorum. Teknoloji ile aram Nokia 3310 modeli ile başlarken, hala daha klasik telefonlara yoğun ilgi duymaktayım.

Check Also

Galaxy Note 9 fiyatı zamlandı

Galaxy Note 9 modelinin fiyatına Samsung Türkiye’ye özel olarak dolar kuru dolayısı ile zam uyguladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.