Kapat

Galaxy Note 9 Görüntülendi

Anasayfa
Mobil Galaxy Note 9 Görüntülendi

Galaxy Note 9 modeli bugün Samsung yöneticisinin elinde ortaya çıkan fotoğraf ile kendisini tüm dünyaya göstermeyi başardı. En fazla merakla beklenen akıllı telefonlardan birisi olan ve sürekli olarak gelişen teknoloji dünyasında ilgi gören cihazlardan bir tanesi olan Galaxy Note serisi cihazlarının yeni modelinin çok daha fazla gelişmiş teknik özellikler ve yazılımsal özellikler ile kullanıcılara sunulacak olduğu tahmin ediliyor.

Teknik Özellikleri ve Fiyat Bilgisi Neredeyse Kesinlik Kazandı!

Kullanıcılar cihazın teknik özelliklerinin fazlası ile yüksek özelliklere sahip olmasını beklediklerine değinirken, bir diğer taraftan ise Galaxy Note 9 modelinin fiyatı ile ilgili merak konusu hakim durumda.

Galaxy Note 9 modelinin fiyatının 6.000 TL ve civarında olması beklenirken 1.160 dolar seviyesinde olması, model tasarımının oldukça iyi olması ve genel özelliklerinin fazlası ile yeterli olması bekleniyor. Cihaz hakkında gelecek birkaç günlük süreçte yeni detay ve bilgiler ortaya çıkacak iken 24 Ağustos tarihinde cihazın Güney Kore ve belirli ülkelerde satışa sunulması beklenmekte. Türkiye’de ise satışa sunulacak olduğu tarih biraz daha geç olabilir.

19 yaşındayım, çocukluğumdan bu yana hep teknolojik ürünlere ve akıllı telefonlara ilgi duyardım, şimdi ise kendimi teknoloji haberlerini paylaşan bir üniversite öğrencisi olarak bulmuş durumdayım.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR