Galaxy Note 9 fiyatı zamlandı - DC-Tekno
Kapat

Galaxy Note 9 fiyatı zamlandı

Anasayfa
Mobil Galaxy Note 9 fiyatı zamlandı

Galaxy Note 9 modelinin fiyatına Samsung Türkiye’ye özel olarak dolar kuru dolayısı ile zam uyguladı. Önsipariş dolayısı ile Galaxy Note 9 modeli oldukça uygun fiyat ile ülkemizde satışa sunulmuş ve oldukça fazla talep almıştı. Bir süre sonra ise cihazın teknolojik olarak oldukça iyi özelliklere sahip olması ve teknik özelliklerinin de Türk takipçiler tarafından beğenilmesi dolayısı ile cihaz daha da etkili bir şekilde satmaya başlamıştı.

Stok sorunları yaşanan cihazın bugün ise fiyatına yeni bir güncelleme yapıldı ve yeni yapılan zam güncellemesi ile birlikte başlangıç fiyatı 6.500 TL’den 7.999 TL’ye yükseltildi.

Fiyat 9.299 TL’ye vardı

iPhone X modellerine de yakın zamanda dolar kuru dolayısı ile yapılacak olan zamlar beklentisi cihazların 10.000 TL bandını aşmasında etkili olabilecek iken Galaxy Note 9 modelinin 512 GB modelinin 9.299 TL’ye satılmaya başlandığı ve cihazın bu fiyatı ile birçok kullanıcının cihaza sahip olamamasına neden olacağı ve kullanıcıları taksit sınırının da daha fazla zorlayacak olduğu çok açık. Cihazın bazı mağazalarda satışının olmama nedeni ise stok sorunları dolayısı ile oluşmakta.

28 yaşında olan Rojda, uzun yıllardan beridir teknoloji hayatı ile iç içe yaşıyor.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR