Galaxy Note 9 fiyatı artabilir - DC-Tekno
Kapat

Galaxy Note 9 fiyatı artabilir

Anasayfa
Mobil Galaxy Note 9 fiyatı artabilir

Galaxy Note 9 modelinin bu ay içerisinde fiyatının artacak olduğuna dair beklentiler artıyor. Teknoloji dünyasının en yeni amiral gemisi olan ve güncel görünümü, son derece yüksek teknik özellikleri ile talep alan cihazın satış oranlarının tüm dünya genelinde çok iyi.

Samsung Türkiye’nin ise cihazın fiyatını daha fazla arttırmak zorunda kalabilecek olduğuna dair iddialar ve beklentiler arttı. Cihazın fiyatının dolar kuruna göre çok düşük olduğu ve belirli kampanyalar sayesinde çok daha ucuza satıldığı ve şirketi zarara uğratabilecek bir fiyat ile satışta olduğunu belirten kullanıcılar, cihazın gelecek birkaç hafta içerisinde yeni güncel fiyatının belli olabilecek olduğunu ve fiyat artışının mevcut dolar kuru karşısında kaçınılmaz olabilecek olduğunu açıkladı.

Galaxy Note 9 fiyatı artacak mı?

Galaxy Note 9 modelinin fiyatının artıp artmayacak olduğunu belirlemek için bir süre daha zaman tanımak ve cihazın fiyatının artıp artmayacak olduğunu beklemek gerek. Cihazın teknik özellikleri ve güncel dolar kuru göz önüne alındığında ise oldukça fazla fiyat artışları görülmesi mümkün olabilir. Cihazın fiyatı ne kadar artabilir bunu Samsung belirleyecek.

28 yaşında olan Rojda, uzun yıllardan beridir teknoloji hayatı ile iç içe yaşıyor.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR