fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Galaxy Note 9 Fiyat ve Satış Tarihi Belli Olmaya Başladı

Anasayfa
Mobil Galaxy Note 9 Fiyat ve Satış Tarihi Belli Olmaya Başladı

Galaxy Note 9 modeline dair ortaya çıkan son fiyat ve satış tarihi iddiaları merak uyandırdı. Akıllı telefon ve teknoloji devi Samsung, yeni satışa sunmaya hazırlık yaptığı ve Güney Kore başta olmak üzere tüm dünyada belirli ülkelerde satışa sunulacak olan Galaxy Note 9 modelinin seri üretimine hızlıca devam ediyor. Cihazın iddialar doğru ise 24 Ağustos tarihinde satışa sunulabilecek olduğu, tanıtımının hemen ardından belirli oranlarda kademe kademe ülkelerde belirli stoklar ile satışa sunulacak olduğu açıklaması yapıldı.

Samsung, Galaxy Note 9 modelinde özellik ve yazılımsal gelişmelerin dışında teknik özellikler konusunda da ciddi bir yükseltme uyguladığı tahmin edilirken, cihaza dair tam olarak nasıl özellikler olacağı ve fiyatının Türkiye’de ne kadar olacağı konusunda basına bir açıklama yapılmadı.

1.160 Dolar Olabilir

İddialar Galaxy Note 9 modelinin Samsung tarafından dolar kuru ile 1.160 dolar fiyatla satışa sunulacak olduğu iddia edildi. Bu iddia doğru ise cihazın Türkiye fiyatının 6.500 TL sınırından daha yüksek fiyata satışa sunulabilecek olduğu tahmin ediliyor. Apple’ın zamları sonrasında Samsung yeni zamlar uygulamış ve modellerinde 500 TL civarında artışlar uygulamıştı.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR