fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Galaxy Note 9 Ekranı Sonsuz Olacak

Anasayfa
Mobil Galaxy Note 9 Ekranı Sonsuz Olacak

Galaxy Note 8 modelinden farksız olarak yeni üretim olan ve yakın zamanda tanıtılması beklenen Galaxy Note 9 modelinin ekranı ile ilgili fazlası ile merak hakim. Cihazın ekran özelliklerinin nasıl olacak olduğu merak edilirken, tam anlamı ile cihazın ekran boyutunun ve diğer teknik özelliklerinin fazlası ile yenilikler barındırmayacak olduğu ve sonsuz ekran olarak üretilecek çerçeveye sahip bir ekranın olmayıp kavisli bir ekran yapısının olacak olduğu iddia edildi.

İddialar basında yerini alır almaz Galaxy Note 9 modeline dair daha fazla iddia ortaya atıldı. Bu iddiaların neredeyse tamamına yakını gerçek dışı olurken, ekran özellikleri konusunda ise bir değişim olmasının beklenmediği iddiası kullanıcıları bir nevi üzdü.

Samsung Hep Aynı Çizgide Gitmemesi Gerek

Samsung kullanıcıları şirketin bir teknolojiyi en az 2 amiral gemisinde kullandığını ve cihazların fiyatlarını daha fazla arttırdığını belirterek, her cihazda yeni teknolojiler uygulanmasının daha fazla satış yapılmasına olanak tanıyacak olduğunu açıkladı. Kavisli ekranlardan memnun olmayan milyonlarca kullanıcı olmasına rağmen Samsung neredeyse her cihazında kavisli ekranlara yer vermekte.

29 yaşındayım ve 6 yıldan beridir teknoloji editörlüğü yapıyorum. Ankara Üniversitesi mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR