Kapat

Galaxy Note 8 İçin Android 8.0 Oreo Güncellemesi Türkiye’de!

Anasayfa
Mobil Galaxy Note 8 İçin Android 8.0 Oreo Güncellemesi Türkiye’de!

Galaxy Note 8 modeli için bu ay içerisinde yayınlanacak olduğu açıklanan Android 8.0 Oreo güncellemesi bugün Türk kullanıcılar için yayınlandı. Galaxy S9 ve Galaxy S9+ modeli için yayınlanan Android 8.0 Oreo güncellemesinin Note 8 için yayınlanmaması tepki çekmişti. Şimdi ise yeni dönemde Galaxy Note 8 modeli için yayınlanan güncelleme bugün itibari ile tüm kullanıcılar tarafından indirilebilir.

1.4 GB boyutunda olan güncelleme ile birlikte cihaz üzerindeki hatalar tamamen olmasa bile birçoğu gideriliyor. Cihazın tasarımsal arayüzü tamamen olmasa da kısmen değiştiriliyor ve Android 8.0 Oreo sürümüne özel olarak yeni birçok özellik ekleniyor.

30 Mart Tarihi Gösteriliyordu

Güncellemenin Türkiye’de yayınlanması için 30 Mart tarihi gösteriliyordu. Ancak güncelleme 30 Mart tarihinden 7 gün önce yayınlanarak Galaxy Note 8 kullanıcılarını memnun etmiş gözüküyor. Güncellemeyi yüklemek isteyen kullanıcılar cihazları Türkiye’den alındıysa ayarlar kısmından yazılım güncelleme bölümüne girmeli ve burada güncellemeleri denetle kısmından güncellemeyi yüklemek için ”indir ve yükle” seçeneğine basması yeterli olacaktır.

Android 8.0 güncellemesinin cihazlara yüklenmesi sistem güncellemesi olduğundan ötürü geç yüklenebilir, cihazı yükleme sırasında şarjda tutmanız önerilir.

19 yaşındayım, çocukluğumdan bu yana hep teknolojik ürünlere ve akıllı telefonlara ilgi duyardım, şimdi ise kendimi teknoloji haberlerini paylaşan bir üniversite öğrencisi olarak bulmuş durumdayım.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR