Galaxy Note 7R Sızdı! - DC-Tekno tablanca.com - tablanca Kaynaklar ve Bilgiler.
Kapat

Galaxy Note 7R Sızdı!

Anasayfa
Mobil Galaxy Note 7R Sızdı!
samsung-galaxy-note-7r-sızdı

Azda olsa teknolojik haberleri takip eden herkes Samsung Galaxy Note 7 ile ilgili patlama haberlerini duymuştur. 2016 yılı için en çok beklenen akıllı telefonlardan biriydi lakin hatalı pil tasarımına sahip olduğu anlaşıldı ve birçok üniteyi havaya uçurma tehlikesiyle karşı karşıya kaldı.

Bu hata Note 7 telefonun piyasada biteceğini belirtiyordu lakin son zamanlarda sınırlı sayıda yenilenmiş Galaxy Note 7 birimlerinin piyasaya sürüleceği ile ilgili raporlar ortaya çıktı. İlk olarak Note 7R olarak adlandırılan, Samsung telefonu biraz daha küçük ve güvenli, patlama riski taşımayan bir pil ile gelecek. Sadece bazı pazarlarda kullanıma gireceği ima edilen telefonun henüz hangi ülkelerde satışa sunulacağı net değil.

samsung-galaxy-note-7r

Tasarım olarak Samsung Galaxy Note 7R standart Note 7 ile hemen hemen aynı. Sadece, arka kısmın sağ alt tarafına basılmış büyük R harfi, onu ayıran tek şey.

samsung-galaxy-note-7r-özellikleri

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR