fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Galaxy A7 (2017) Android Oreo Güncellemesi Yayınlandı

Anasayfa
Mobil Galaxy A7 (2017) Android Oreo Güncellemesi Yayınlandı

Galaxy A7 (2017) modeli için Android işletim sisteminin en yüksek yayındaki sürümü olan Android 8.0 sürümü Türk kullanıcıların cihazları için yayınlandı. Yapılan yeni güncelleme açıklamasında Galaxy A7 (2017) kullanıcılarının cihazlarında daha fazla hızlandırma, daha fazla performans ve daha fazla beraberinde özellik getiren güncelleme ile kullanıcıların cihazlarından daha da fazla performans alabilecek oldukları açıklamasında bulunuldu.

Cihazlarınız eğer Galaxy A7 (2017) modeli olarak geçiyorsa ve cihazı Türkiye’den aldıysanız cihaza hemen şimdi 1.3 GB boyutunda olan Android 8.0 güncellemesini ayarlar menüsünden yazılım güncellemesi ayarları menüsünden güncelleme yapabilirsiniz.

Güncelleme Bekleniyordu

Kullanıcılar bir süredir Galaxy A7 (2017) akıllı telefonları için güncellemeyi bekliyordu. Yeni güncelleme beraberinde tam olarak nasıl özellikler getirdi bilinmiyor ama yeni Samsung arayüzünün cihaza uygulandığı ve eski arayüz sorunlarının bu sayede yaşanmayacak olduğu tahmin ediliyor.

Cihaz ile ilgili güncellemeyi yüklemiş olan Türk kullanıcılar cihazlarından fazlası ile memnun olduklarını, yeni güncelleme sonucunda cihazlarının daha hızlı ve daha kararlı çalıştığından bahsediyor. Bazı kullanıcılar ise henüz cihazlarına güncelleme bildirimi gelmediği ve haberleri takip etmediği için güncellemeden haberdar bile değil.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR