fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Galaxy A6 Plus (2018) Güncellemesi Yayınlandı

Anasayfa
Mobil Galaxy A6 Plus (2018) Güncellemesi Yayınlandı

Galaxy A6 Plus (2018) modeli sahiplerinin bir süredir beklediği cihazdaki hataları gideren ve tüm sorunların çözülmesinde etkili olması beklenen yeni 200 MB boyutunda olan performans güncellemesi yayınlandı. Galaxy A6 Plus (2018) güncellemesi ile birlikte bundan sonra kullanıcıların kamera ile ilgili yaşadıkları problemler çözülecek olduğu üzere bunun yanında cihazda yaşanan bazı diğer sorunlarda çözülmüş olacak.

Güncelleme henüz daha tam olarak neleri kapsıyor ve neler var bu konuda bilinmezlikler silsilesi kendisini korurken, güncellemeyi yüklemeden önce eğer ki cihazınızın pili az bu durumda pili şarj ettikten hemen sonra Galaxy A6 Plus (2018) güncellemesini yüklemeniz öneriliyor.

Galaxy A6 Plus (2018) Sahiplerine Müjde

Galaxy A6 Plus (2018) sahibi kullanıcıların gelen yeni güncelleme ile birlikte bazı hatalarda gideriliyor ve güncelleme tam anlamı ile performans odaklı bir güncelleme haline geliyor. Yeni güncellemeyi yüklerken cihazınızın butonlarına tıklamayın ve cihazınıza dışarıdan güncelleme sırasında hiçbir şekilde müdahale etmeyin. Eğer ki güncellemede sorunlar yaşarsanız temiz kurulum yapabilir veya cihazınızı sıfırlamayı tercih edebilirsiniz.

Güncelleme henüz daha cihazınıza gelmedi ise bir süre beklemeniz gerekiyor.

19 yaşındayım, çocukluğumdan bu yana hep teknolojik ürünlere ve akıllı telefonlara ilgi duyardım, şimdi ise kendimi teknoloji haberlerini paylaşan bir üniversite öğrencisi olarak bulmuş durumdayım.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR