Galaxy A (2019) parmak izi ekranda olacak - DC-Tekno
Kapat

Galaxy A (2019) parmak izi ekranda olacak

Anasayfa
Mobil Galaxy A (2019) parmak izi ekranda olacak

Galaxy A (2019) ekran üzerinden parmak izi okuyabilecek ilk akıllı cep telefonu olabilir. İddialar gelecek yıl ortalarına kadar tanıtılacağı kesinleşen Galaxy A (2019) ismi ile satışa sunulacak yeni cihazın ekrandan parmak izi okuma özelliğine sahip olacak olduğunu gösteriyor. Ekran üzerinden parmak izi okuma sensörü ile ilgili olarak tüm patentleri alan Samsung, aldığı patentler ile cihazın ekran üzerinden parmak izi okumasının dışında parmak izi sensörünün tamamen cihaza gömülü ve ekranda nerede olduğu görünmeyecek, hızlı ve güvenilir olarak çalışacak, cam panel üzerinden parmak izini doğru ve neredeyse tamamen kusursuz olarak okuyabilecek patente sahip olmak istiyordu.

Galaxy A (2019) orta segment olacak

Galaxy A (2019) orta segment cihazlar kategorisinde bulunacak ve belirli ülkelerde çok pahalı olmayan fiyatı ile Samsung mağazalarında ve Samsung internet sitesinde satışa sunulacak. Cihazın teknik özellikleri parmak izi dışında belirlenmediğinden cihazın nasıl özellikler ile piyasaya sürüleceği ve parmak izi sensörünün ne kadar doğru çalıştığı ile ilgili bilgiler cihaz satışa sunulduktan sonra cihazın kullanımına bağlı olarak öğrenilebilecek.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR