fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Fortnite iOS Davetiye Zorunluluğu Kaldırıldı

Anasayfa
Mobil Fortnite iOS Davetiye Zorunluluğu Kaldırıldı

Fortnite iOS oyunu için davetiye zorunluluğu bugünden itibaren uygulanmayacak. Android cihazlar için devam eden zorunluluk, iOS cihaz kullanıcılarına yapılan özel istisna sonucunda uygulanmayacak. Her daim daha değerli ve dünyanın en fazla sevilen işletim sistemi konumunda olan iOS işletim sisteminin bu tür ayrıcalıklar ve istisnalar ile adını dünyaya duyurması ise Apple’ın gücüne güç katmakta.

Fortnite mobil için uygulanacak olan bu istisna sonrasında Apple iOS kullanıcılarının oyunu bu dakikadan itibaren daha rahat oynayabilecek oldukları ve Android kullanıcılarına oranla mobil oyun hakkında daha fazla tecrübe ve bilgi birikimine sahip olacakları kesin. Fortnite iOS oyununu tamamen ücretsiz sunan yapımcı, oyun içi satın alımlar sunmuyor ve kullanıcılar bu aşamada oyunu normal bilgisayar sürümünden farksız olarak benzer tasarımlar ve silahlar ile oynayabiliyorlar.

Nasıl İndirilir?

Fortnite iOS indirmek için App Store‘a girmeniz ve oyunu indirmek için gerekli olan indirme aşamalarını takip etmeniz yeterli. Daha sonrasında oyun direkt oyun içi indirme işlemlerine başlayacak ve internet hızınıza göre oyun kısa süre içerisinde açılarak oynanmaya hazır hale gelecek.

28 yaşında olan Rojda, uzun yıllardan beridir teknoloji hayatı ile iç içe yaşıyor.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR