fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Fitbit Versa Tanıtıldı

Anasayfa
Donanım Fitbit Versa Tanıtıldı

Akıllı saat dünyasının en fazla dikkat çeken ismi olan Apple’a oranla spor alanında uğraş veren sporcular tarafından tercih edilen akıllı saat markası Fitbit, yeni modelini bugün itibari ile tanıttı. Akıllı cep telefonu üretmeyen markanın Apple iOS ve Android işletim sistemi ile uyumlu olan akıllı saatlerinin Apple’ın Watch 3 serisine rakip olduğu ortaya çıktı.

Ekran konusunda ve diğer yazılımsal özellikleri konusunda Fitbit Versa’nın marka bünyesinde bulunan akıllı saatlere oranla çok daha fazla geliştirilmiş ve daha fazla ilgi çekecek olan bir model olacağı belirtildi.

Fitbit Versa 199 Dolar

Fitbit Versa modeli marka bünyesinde bulunan amiral gemisi modele oranla 101 dolar daha uygun fiyat ile satışa sunulacak. Fitbit Versa modelinde bulunan özellikler diğer amiral gemisi model olan Ionic modeline oranla biraz farklılık gösterecek. 1.34 inç ekrana sahip olan Versa, 50 metre suya dayanıklılık, 7/24 kalp ritmi analiz ve takibi, 4+ gün üzerinde batarya ömrü, 2.5 GB depolama ve Fitbit OS benzeri özellikleri ile dikkat çekiyor. Cihazın Türkiye’de gelecek aylarda satışa sunulacağı tahmin ediliyor.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR