Kapat

Film izlerken telefondan mesajlaşabileceksiniz

Anasayfa
Sosyal Medya Film izlerken telefondan mesajlaşabileceksiniz

Sinema salonlarında film izlerken seyircilerden birisi telefonuyla uğraşırsa bu sizi rahatsız ediyor dimi?

ABD, bu durumdan rahatsız olanları kurtarmak için milenyum kuşağının telefona olan bağlılığını gören AMC Entertainment, bu tür sinema salonu yapmayı planlıyor.

AMC Entertainment deyince aklınıza direkt kuşkusuz İnternet geliyor. Yaşamlarının her noktasında İnternet olan Millenials, süper bir karar alarak yenilik diye haykırıyor.

Projenin yapımcısının ağzından dökülen sözler ise şunlar ;

 “ Bu genç kuşak hayatlarının her alanında telefonları ile birlikteler. Bu yoğun kullanım bir tür alışkanlık oldu ve sinema salonlarında lütfen telefonunuzu kapatın demek, bu tip kullanıcılar için pek anlaşılabilir bir durum değil.”

Şirketin açıklamasına göre yeni teknolojik salonlar planladıklarını salonların amacı ise hem film izleyip hem de telefon ile mesajlaşabilmeleri. Türkiye ise her teknolojik gelişmeleri arkadan takip etmesi nedeniyle ne kadar süre sonra böyle bir projeyi hayata geçirebileceği meçhul.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR