Kapat

Facebook’un çektiği ilk 360 derecelik videosu

Anasayfa
İnternet Facebook’un çektiği ilk 360 derecelik videosu

Son zamanların teknolojisi olan 360 derecelik video kısa süre önce Facebook için aktif olmuştu.

Ama Zucberg henüz Facebook’un çektiği bir 360 derecelik video paylaşmamıştı. Zucberg kişisel Facebook hesabından 360 derecelik bir video paylaştı.

Facebook bu projeden F8 konferansında bahsetmişti zaten. Uzun zamandır Facebook bir çok projeye yatırım yaparak bir çok piyasada birinci olmayı başardı.

Bununla kalmayarak daha da farklı şeyler denemeye devam edecek gibi. Şirketin ürettiği komplike kamera ile çektikleri videoyu izlemek isterseniz aşağıda göreceksiniz.

Zucberg videonun amacının sizi gerçekten orada olduğunuz gibi hissettirmek olması. Zucberg  bu işten para kazanmayı hedefliyor mu? Diye sorular beliriyorsa aklınızda cevaplayalım: Hayır, üretici şirketler arasında olmak istediklerini ve satışa çıkarılmayacağını söyledi.

Nasıl kullanılacağı hakkında biraz bilgi verelim. Akıllı telefon üzerinden izliyorsanız eğer telefonu istediğiniz yöne doğru eğmeniz gerekir. Eğer Bilgisayar üzerinden izliyorsanız farenin sol tuşuna basarak yönlendirebilirsiniz.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR