fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Facebook kullanıcılarına para kazandıracak

Anasayfa
Sosyal Medya Facebook kullanıcılarına para kazandıracak

Facebook bir çok farklı yöntemler deneyerek diğer sosyal ağları ve girişimleri geçmeye çalışıyordu. Ve şimdi ise bir yenisini daha ekledi.

Facebook, kullanıcılarına para kazandırmak istiyor. Yaptıkları bir ankette kullanıcılara para kazanmak ile ilgili sorular yöneltiyor.

Peki bu nasıl olacak diye merak ediyorsanız eğer cevabını verelim paylaşılan gönderilerin bir yerine bağış kutusu ekleneceği söyleniyor.

Tabi bunlar sadece bir duyum ama kısa süre sonra aktif olursa hiç şaşırmayın derim. The Verge’ün bulduğu ankette paylaşımcılara para kazanmaları hakkında sorular soruluyor. Paylaşılan gönderilerin bir yerinde olacak eylem çağrısı olarak para yardımı daha doğrusu para bağışı olacak.

 

Facebook bu özelliği de eklerse eğer Twitch ve Youtube‘a rakip olmuş olacak. Ve piyasayı iyice kızgınlaşdıracak gibi gözüküyor. Eğer bu özellik eklenirse Facebook’un büyük sayfaları için çok iyi olabilir. İçerik üretimi de otomatik artmaya başlayacaktır. Henüz açıklama yapmış olmaması da kesin bir haber olmadığının göstergesidir. Ama ginede hiç belli olmaz.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR