Facebook Kripto Para Reklamlarına İzin Verecek - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Facebook Kripto Para Reklamlarına İzin Verecek

Anasayfa
İnternet Facebook Kripto Para Reklamlarına İzin Verecek

Facebook bir süre önce engellediği ve hiçbir kimsenin kripto para reklamlarının kabul edilmeyecek olduğu açıklamalarını unuttu ve aldığı karar ile Coinbase borsasının reklamlarının yakın zamanda yayınlanacak olduğunu açıkladı. En fazla tanınan kripto para borsalarından birisi olan ve sürekli gelişen kripto para borsası olarak tanınan Coinbase, basına yaptığı açıklamada kripto paralar ile ilgili reklamların yasak olmasına rağmen Facebook ile yaptıkları görüşmeler sonrasında yasağın kaldırıldığını ve kendilerinin reklamlarının yayınlanmaya başlayacak olduğunu açıkladı.

Bir süre önce Google, Facebook ve Twitter kripto para reklamlarının yasaklandığını ve asla izin verilmeyecek olduğunu açıklamış, yapılan bu açıklama sonrasında kripto para yatırımcıları neden dolayı reklamların engellendiği konusunda soru sormaya başlamışlardı.

Yayına Alıyor

Coinbase yakın zamanda reklamlarını yayına alacak olmasının etkisi ile kripto para reklamlarını yayınlayan ilk şirket olacak. Hemen ardından ise diğer şirketler ve bireysel kullanıcılarında kripto paralar ile ilgili reklamlar yayınlayabilecek olduğu ve bu reklamların tekrar eskiden olduğu üzere açılacak olduğu tahmin ediliyor. Yasakların kaldırılma tarihi konusu ise henüz bilinmiyor.

19 yaşındayım, çocukluğumdan bu yana hep teknolojik ürünlere ve akıllı telefonlara ilgi duyardım, şimdi ise kendimi teknoloji haberlerini paylaşan bir üniversite öğrencisi olarak bulmuş durumdayım.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR