fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Facebook Kayıp Yaşamaya Devam Ediyor

Anasayfa
Sosyal Medya Facebook Kayıp Yaşamaya Devam Ediyor

Facebook kayıp yaşamaya devam ediyor. Türkiye ve dünyada son dönemde krizler ile anılan sosyal medya devi 50 milyondan daha fazla insanın bilgilerinin çalınması ve bu insanların hesaplarının İngiltere ile ABD’de seçimleri etkilemek adına kullanılması insanların tepkisini çekmişti.

50 milyar dolarlık kayıp yaşatan bu skandal ile ilgili olarak Mark Zuckerberg tarafından yapılan açıklamada ise mühendisler ve kendisinin her türlü önlemleri alacak olduklarını, bu konuda işin peşini asla ama asla bırakmayacak olduklarını açıklamıştı. Zuckerberg, uygulamaların 3 ay süre ile kullanılmaması durumunda otomatik hesap bilgilerinin tamamen erişime kapatılacak olduğunu açıklamıştı.

Facebook Hesaplarını Kapatıyorlar

Türkiye’den kullanıcıların etkilenmediği tahmin edilirken, yabancı ülkede yaşayan Türk sosyal medya kullanıcılarının olaydan etkilenmiş olabilecek oldukları tahmin ediliyor. Facebook tarafından konu ile ilgili son dönemde sık sık yeni açıklamalar yapılırken, sosyal medya kullanıcılarının da sosyal medya hesaplarını tek tek kapatmaya başlaması ve Elon Musk gibi CEO ve ünlü isimlerin dahi Facebook hesaplarını kapatarak sadece Instagram ve WhatsApp kullanmaya başlamaları olayın ne kadar endişe verici ve güvenlik sorunlarına sebep olan bir vaka olduğunu kanıtlamakta.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR