Facebook İle Yemek Siparişi Verebileceğiz! - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Facebook İle Yemek Siparişi Verebileceğiz!

Anasayfa
Teknoloji Facebook İle Yemek Siparişi Verebileceğiz!
facebook-yemek-siparişi-dönemi

Dünyanın en ünlü sosyal ağ sitesi Facebook sınırlarını zorlarken yemek siparişi için çalışmaların sonuna gelmiş durumda. İlk önce ABD’de başlaması beklenen hizmetin zaman içerisinde yaygınlaşarak diğer ülkelerde de kullanılması bekleniliyor.

Kısa süredir canlı yayın üzerine yapmış olduğu anlaşmalar ile ün kazanan Facebook, daha öncede para transferleri işine girmiş ve bir sosyal ağ değilde kullanıcının tam olarak ihtiyacı olan her şeyi barındıran bir platform, ağ olduğunu kanıtlamak istemişti. Şimdi ise bu hizmetlerine bir yenisini daha eklemek istiyor. ABD’de başlayan yemek siparişi ile Facebook kullanıcıları platform üzerinden yemek siparişi verebilecek.

Facebook-uzerinden-yemek-siparisi-donemi-basliyor

Şuan için ABD‘de tanınan yemek platformu olan delivery.com ve Slice firmalarıyla bir anlaşma yapan Facebook, mobil ve masaüstü üzerinden kullanıcılarına yemek siparişi imkanı sunacak. Bu siparişler verilmeden önce istenilen yemeğin fiyatı ve detaylandırılmış alternatifler gösterilecek. Kullanıcı tercih doğrultusunda ödeme yaparak siparişini vermiş olacak.

ABD’den sonra hangi ülkelerde ve ne zaman kullanılacağına dair Facebook tarafından bir açıklama henüz gelmedi. Ancak anlaşmaların yapılmasından hemen sonra tüm ülkelerde kullanıma açılacağı kesin.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR
x