Facebook CEO'su Mark Zuckerberg'in Bir Günü Nasıl Geçiyor? - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Facebook CEO’su Mark Zuckerberg’in Bir Günü Nasıl Geçiyor?

Anasayfa
Eğlence Facebook CEO’su Mark Zuckerberg’in Bir Günü Nasıl Geçiyor?
zuckerberg-ve-van-diesel

Hep merak etmişizdir değil mi? Facebook Ceo’su Mark Zuckerberg bir gününü nasıl geçiriyor. Zuckerberg bir gününü nasıl geçiriyor merak ediyorsanız, haberimize muhakkak göz atmanızı tavsiye ederiz.

Kuşkusuz dünyanın en zengin insanlarından biri Mark Zuckerberg. Henüz öğrenciyken kurduğu Facebook ve saldırgan politikası sayesinde, ucuz bir şekilde satın alıp geliştirdiği Instagram ve WhatsApp ile 433.25 milyar dolarlık bir pazar değerine ulaşmış durumda. Üstelik daha yaşı 33.

Böylesine yoğun birisinin spora, eğlenceye ayıracak zamanı olmadığını düşünebilirsiniz, ancak Zuckerberg sizlerden çok daha farklı düşünüyor. Zuckerberg bütün yoğunluğuna rağmen, küçük kızına ve karısına zaman ayırırken spor ve tatil gibi zaman alan olaylarla da ilgileniyor.

Erken Kalkıp Uygulamaları Kontrol Ediyor

Yalnızca çalışan kesimin erken kalktığını düşünebilirsiniz. Lakin Zuckerberg de sabah 8’de kalkıp uygulamalarını kontrol ediyor. Aslında oda bizden biri. Biz de sabah WhatsApp, Facebook, Instagram gibi sosyal medyaları kontrol etmeden kalkmıyoruz.

Onun İçin Spor Şart

Mark Zuckerberg haftada en az üç kez olacak şekilde spor yapıyor. Sporları genellikle açık havada koşu yaparak gerçekleştirmeyi tercih ediyor.

Yemek Olayını Büyütmüyor

Yemek olayının çok büyütüldüğünü düşünen Zuckerberg, yemeği herhangi bir yerde birkaç atıştırma ile geçiştirebiliyor. Üstelik kendime bir şey yemek için şart koymuyor. O gün canı ne isterse onu yiyor.

Favorisi Gri Tişört ve Kot Pantolon

Giyim konusunda oldukça hızlı. Adamı her zaman gri tişört ve kot pantolonla görmemizin sebebi o.

Her Şeye Vakit Ayırıyor

Zuckerberg, her hafta 50-60 saat arası Facebook’ta çalışıyor. Günlük 8 saatte uyuduğunu varsayarsak her hafta 52 saati tamamiyle kendisine ait oluyor. Bu süreçte ister ailesi ile vakit geçiriyor isterse de spor gibi aktiviteler uyguluyor.

Çalışanlarına Güveniyor

Sadece Facebook’ta 2 milyar insanın olduğu düşünülürse Zuckerberg, bu kadar insanla tek başına başa çıkamaz. Elbette şirkette çok fazla insan çalışıyor, hatta sadece onun hesabını 12 kişi yönetmekte.

Her Zaman Eğitime Aç

Zuckerberg tüm bu yoğunluğu arasında kendini geliştirmeye devam ediyor. 2015 yılında her iki haftada bir kitap bitirme hedefi koyduğunu açıklayan Zuckerberg, bu süreçte Çince gibi çok ağır bir dili öğrenmeyi başarmıştı.

Gezmeyi Seviyor

Zuckerberg yine tüm bunların dışında sık sık uluslararası gezilere çıkıyor. Bu gezilerinde dünyaca ünlü insanlarla tanışabiliyor.

Çocuğu Tüm İş Hayatından Daha Önemlidir

Tüm bu yoğunluğunda bile biricik kızı Max’le sürekli vakit geçiren Zuckerberg, kızının ninnilerini her gece kendisi okuyor.

zuckerberg-ve-kızı

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 1 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR