Excel ve Word’de Tick İşareti - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Excel ve Word’de Tick İşareti

Anasayfa
Nasıl Yapılır Excel ve Word’de Tick İşareti

Excel ve Word’de Tick İşareti

Merhaba arkadaşlar bilgisayar kullanıcılarının neredeyse tamamının kullandığı office programlarında oldukça fazla bilinmeyen özellik bulunmakta bunlardan biride sizlerin ihtiyaçlarına göre word ve excel olan offce programının en çok kullanılan 2 programında aranan özelliklerden biride tik işaretidir.
Microsoft Word veya Microsoft Excel’de bazen tik (tick) işareti kullanma ihtiyacı duyuyoruz. Bunun için gayet pratik olan yöntemi sizinle paylaşmak istedim.
Bunun için yazı fontunu Wingdings yapmanız ve ü harfine basmanız yeterli. İşte hepsi bu kadar.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR