Home / Eğlence / Eurovision’da Türkiye’yi Tekrardan Manga Temsil Edecek!

Eurovision’da Türkiye’yi Tekrardan Manga Temsil Edecek!

Tam 4 yıldır katılamadığımız Eurovision Şarkı Yarışması’na, en son 2010 yılında katılan Manga, Türkiye’yi 8 yıl aradan sonra tekrar temsil edecek.

İlk olarak 1975 yılında Semiha Yankı ile katıldığımız, 2003 yılında Sertab Erener’in 167 puan alarak ülkemize tek birinciliği getirdiği Eurovision Şarkı Yarışması’na son olarak 2012 yılında Can Bonomo ile katılmış ve yarışmaya bazı sebepleri ön plana koyarak bir daha dahil olmamıştık. Tam 4 yıl sonra tekrardan Eurovision’a katılma kararı aldık, hem de 2010 yılındaki We Could Be The Same şarkısıyla ülkemize ikinciliği kazandıran Manga ile.

10 yıldır neredeyse hep yabancı şarkılarla katıldığımız ve başarılar elde ettiğimiz yarışmanın bir sonraki ayağında ülkemizi tekrar Manga temsil edecek. Şarkının hangi dilde olacağına dair henüz net bir bilgi yok. Ekipten sadece tekrardan ülkemizi temsil edeceklerine dair bir tweet geldi.

İnsanların ülkemizi tekrar Manga grubunun temsil edeceğini duyup heyecanlanması üzerine Manga grubundan tam 55 dakika önce bir tweet daha geldi. Atılan tweet de ise Manga grubunun sadece Eurovision’a katılmak istediklerini ama net bir şeyin olmadığını görüyoruz.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

About Ercan Asilzade

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

Check Also

Webmaster’ların sık yaşadığı durumlar

Webmaster’lar onlar İnternet dünyasının gladyatörleri diyebiliriz. İnternet’te bir web sitesinin hayatta kalması ve para kazanır hale gelmesi oldukça …

One comment

  1. Acaba nasıl bir şey ile bizleri gururlandıracaklar merakla bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.