fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

En İyi WordPress Resim Sıkıştırma Yöntemleri: Optimizilla

Anasayfa
Wordpress En İyi WordPress Resim Sıkıştırma Yöntemleri: Optimizilla
Resim Sıkıştırma Yöntemleri Optimizilla

En iyi wordpress resim sıkıştırma sistemini bugün sizlerle paylaşacağım arkadaşlar. Sistemimizin veya sitemizin adı Optimizilla.

Bu sistem Nedir ve Özellikleri nelerdir?

Kullanacağımız sistemin adı optimizilla dır. Aynı anda jpg / jpeg / png formatlarını sıkıştırma görevlerini görmektedir, yüklenen ve yüklenecek olan resimleri anlık olarak sıkıştırması ile sizlere müthiş bir deneyim kazandırır. Diğer sıkıştırma eklentilerine göre, sıkıştırdığı görseller daha yüksek boyutta olabilir, sıkıştırılan resimler kaliteli ve canlı durmaktadır. Aynı zamanda yeniden boyutlandırma hizmetini de sunar. Google ve benzeri arama motorlarında aratıp resmi sitesine giriyoruz, sonrasında bize aynı anda 20 adet resim sürükleyip bırakarak otomatik optimize edebileceğimiz bir alan sunuyor, tek sınırı ise tek seferde yüklenen 20 resmin toplam boyutunun 10MB’ı aşmamasıdır. Diğer eklenti veya sitelere göre bu özelliği de bence gayet güzel.(diger siteler max 5MB dosyaya izin veriyor.)

Optimizilla’nın kullanımı;

Arkadaşlar öncelikle site adresimize giriş yapıyoruz. http://optimizilla.com/tr/ . Sonrasında faremizi hafiçe aşağı kaydırıyoruz ve fotoğrafta görmüş olduğumuz dosyalaranızı buraya bırakın kısmına dosyamızı bırakıyoruz veya yükleme kısmından dosyamızı yükleyebiliyoruz. Yükledikten sonra hemen altta ölçeklendirebileceğimiz bir kısım çıkıcak ve bu kısımdan istersek resmimizin kalitesini düşürerek kb azaltabiliriz. Buda sizin tercihinize kalmış bir kısım.

Adsız-min (3)

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

3 1 0 0 0 0

“En İyi WordPress Resim Sıkıştırma Yöntemleri: Optimizilla” üzerine 3 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR