Emojiler Android O'da Değişiyor! - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Emojiler Android O’da Değişiyor!

Anasayfa
Teknoloji Emojiler Android O’da Değişiyor!
android-o

Google, Android O’Da emojileri yeniden tasarları, kullanıcılara daha işlevsel emojiler kazandırdı.

Google, dün yaptığı konferansla Android’in 8.0 işletim sistemi olmasını beklediğimiz Android O’yu tanıttı. Yeni işletim sistemi ile değişecek birden fazla şey olduğunu gördük, ancak ilgimizi en çok çeken özelliklerden birisi, Google’ın emojileri tamamen değiştirmesi oldu.

google-emoji

Yeni emojiler şu anda yeni karakterlerle, eski karakterleri kıyaslayan Emojipedia’da bulunuyor. Emojipedia, bu yenileme ile birlikte her emojinin yeniden güncellendiğini, bu yüzden de tüm emojilerin yeni bir tasarım ailesi oluşturduğunu açıkladı. Android O işletim sistemini kullanan kullanıcılar, Emoji 5.0 karakter grubu üzerinden emojilerini yollayabilecekler.

android-o-ile-emojiler-değişti

Google’ın tasarladığı bu emojiler, Nexus veya Pixel gibi telefonlarda, Gmail web arayüzlerinde, Google Hangouts’ta ve Chrome OS’ta kullanılır durumda. Samsung, LG ve HTC gibi telefonlar kendi emojilerini kullanıyor. WhatsApp ise Apple’ın emojilerini gösteriyor. Google’ın yenilediği tüm emojilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Google’ın kendi telefonları olan Nexus ve Pixel telefonlarında önceden çıkacak Android O, emojiler dışında da birçok yenilikle kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak gibi duruyor.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR