Emilia Clarke, Game of Thrones İle İlgili Üzücü Açıklamalarda Bulundu - DC-Tekno
Kapat

Emilia Clarke, Game of Thrones İle İlgili Üzücü Açıklamalarda Bulundu

Anasayfa
Sinema Emilia Clarke, Game of Thrones İle İlgili Üzücü Açıklamalarda Bulundu
Emilia-Clarke-diziyle-ilgili-üzücü-açıklamalarda-bulundu

Game of Thrones dizisinin başrol karakterini canlandıran Emilia Clarke, diziyle ilgili üzücü açıklamalarda bulundu.

Güzel oyuncu Emilia Clarke dizi final yaptıktan sonra başka bir Game of Thrones projesinde yer almayacağını belirtti. Oyuncunun hayranları bu açıklama üzerine epeyce üzüldü.

Herkesin yeni sezonunu merakla beklediği Game of Thrones 16 Temmuz’da Amerika’da, 17 Temmuz’da da Digiturk aracılığı ile ülkemizde yayınlanacak. 7. Sezonuyla izleyicilerin karşısına çıkacak olan dizinin en önemli karakterlerinden Daenerys Targaryen’i canlandıran Emilia Clarke, son derece çarpıcı ve bir o kadar da üzücü açıklamalarda bulundu.

Bilindiği üzere Game of Thrones dizisi önümüzdeki sene yayınlanacak 6 bölümle ekranlara veda edecek. Tabii normal olarak spin-off projelerinin olması da bekleniyor. Bu projelerde Game of Thrones’da oynayacak karakterlerin olması bekleniyordu, ancak Daenerys Targaryen karakteriyle herkesin gönlünde taht kuran, güzel oyuncu Clarke, dizi bittikten sonra spin-off projelerinde yer almayacağını açıkladı.

Clarke, Rolling Stone’a yaptığı açıklamada, “Devam projelerinin olacağına kuşkum yok. Ama ben bir sezon daha oynuyorum ve sonra bitiyor” dedi. Londra kökenli güzel oyuncu, 2011’den beri bu projede yer aldığını ve daha fazla devam ederse kimliğinin bozulabileceğinden korktuğunu belirtti.

Game of Thrones dizisindeki karakterinden ziyade daha farklı karakterlerle adından söz ettirmek isteyen Clarke, bu konuda adımlar atmaya devam ediyor. Terminatör, Senden Önce Ben gibi farklı projelerde yer alarak her rolün üstesinden gelebileceğini gösteren Clarke, 2018’de yayınlanacak Han Solo filminin kadrosunda da yer alıyor.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 2 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR