fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Elon Musk Yine Yaptı Yapacağını! Yeni “Sex” Şakası

Anasayfa
Eğlence Elon Musk Yine Yaptı Yapacağını! Yeni “Sex” Şakası
elon-musk-sex-şakası

Cuma günü Model 3’ün teslimi sırasında konuşma yapan Elon Musk, “S,E,X” şakası yapmayı ihmal etmedi…

Tesla, Fremont, California’daki şirket merkezinin hemen dışındaki bir etkinlikte Cuma akşamı ilk Model 3 otomobillerini müşterilere teslim etti. Ancak bu teslimat sırasında Elon Musk küçük bir konuşma yapma girişiminde bulundu. Musk, konuşmasında yine uzun yıllardan beridir yaptığı “SEX” şakasını yapmayı da ihmal etmedi.

Olaydan hiç haberi olmayan arkadaşlarımız için kısaca özetleyelim. Elon Musk göreve geldiği ilk zamanlarında arabaların isimlerinin bir düzen içerisinde olmasını istedi. Bu düzen ise önce Model S ardından Model E ondan sonra da Model X olacaktı. Birde olaya baş harfleri birleştirerek bakacak olursa karşımıza çıkan şey; SEX ! Bu olaydan sonra çevreden gelen tepkilerin ve Ford’un markaya dava açmakla tehdit etmesi üzerine Model E, Model 3 oldu. Fakat yine de durum “S,3,X” şeklinde olabilir.

Elon Musk yine bir şaka yapmadan durur mu? Yeni şakasında ise, bu üç modelin yanında Model Y olarak bir de SUV modeli çıkarabileceklerini belirtti. Dünya’yı değiştirmek konusunda bu kadar kararlı olan bir şirketin bu amaca ulaşması için Elon Musk’ın bu şakayı artık bir kenara bırakması gerekebilir.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR