fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Elon Musk Çocukları Kurtarmadan Çocuklar Kurtarıldı

Anasayfa
Teknoloji Elon Musk Çocukları Kurtarmadan Çocuklar Kurtarıldı

Elon Musk, Tayland’da mağarada mahsur kalan çocukları kurtarmak adına yeni çalışmalar yapacak olduğunu açıklamış ve bu çalışmalar sonucunda kendisinin Falcon 9 roketinin tankına benzer bir yapıda çocukların içerisine konulabilecek olduğu ve mağaradan çıkmalarına imkan sunacak olan kabinler üretmeye başlayacak olduğunu açıklamıştı. Ama Tayland’lı yetkililer beklemedi ve çocukların mağaradan çıkarılması adına hemen harekete geçerek bölgede büyük çaplı araştırmalar yaparak bu dakikaya kadar tam 4 çocuğun kurtarıldığını açıkladı.

Suyun içerisinden yüzerek çıkarılan çocuklar içeride kaldıkları günler boyunca sağlıklı olmalarına rağmen hemen ambulans helikopterler ile hastaneye kontrole götürüldü. Çocukların sağlık kontrolleri başarılı bir şekilde yapılmaya başlandı ve içeride olan çocukların kurtarılmasına yönelik her türlü çabanın 7 gün 24 saat durmadan devam ettiği açıklandı.

Amerikan Uzmanlar Bölgede

Amerikan uzmanların bölgede olduğu, bölge ülkelerden de uzmanların çalışmalara katıldıkları açıklandı. Tayland’lı yetkililer ise endişeleri en aza düşürmek adına gerekli olan her türlü önlemlerin alındığını ve içeride 2 doktor, 1 eğitmenin olduğunu belirterek çocukların gıda ve su ihtiyaçlarını karşılayacak kadar ürüne sahip olduklarını açıkladı.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR