fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Elde ettikleri gelirler ile ağaç diken arama motoru; Ecosia

Anasayfa
İnternet Elde ettikleri gelirler ile ağaç diken arama motoru; Ecosia

Dünyanın en büyük arama motoru, Google ile günde en az kişi başına düşen arama sayısı 50’yi geçkindir.

Her yaptığımız arama için güzel bir iyilik elde etmiş olsaydık nasıl olurdu? Mesela ağaç dikimine yardım etmiş olsak. Eğer sizde bu projeyi beğendiyseniz kesinlikle okumaya devam edin.

Ecosia, bunu gerçekleştirmek için hayata geçirilmiş çok güzel bir proje. Google’la kıyasladığımızda mükemmel bir arama motoru diyemeyiz ama kesinlikle çok güzel bir arama motoru ve kesinlikle bir çok arama motorundan çok daha fazla iyi.

Ecosia, elde ettiği gelirin %80’ini ağaç dikimleri için harcadığını belirtiyor. Gelir modelleri ise aynı Google gibi kullanıcılara reklam göstererek. Şimdiye kadar 5 milyona yakın ağaç dikimi yapmış olmaları gayet iyi ilerlediklerinin kanıtı.

Aynı zamanda da sayenizde ne kadar ağaç dikimine yardımcı olduğunuzu da gösteren Ecosia, kullanıcılara güven vermekte gayet başarılı. Sağ üst kısımdan ne kadar ağaç dikimine yardımcı olduğunuzu görebilirsiniz.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR