fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Ekranların Yeni “It-Girl” İsimleri!

Anasayfa
Sinema Ekranların Yeni “It-Girl” İsimleri!
büşra-develi

Siz ‘bu nasıl liste neden Serenay Sarıkaya yok’ demeden açıklayalım. Türkiye’de kuşkusuz, “It Girl” denilince akla Serenay Sarıkaya geliyor. Fakat yeni jenerasyonda onu bu tahtından edebilecek isimlerde var. İşte o isimler:

Bensu Soral

İçerde dizisinin masum kızı. Son zamanların en çok konuşulan kadın oyuncuları listesinde ilk sırada yer alıyor. İçerde dizisinden sonra hangi projelerle izleyicilerin karşısına çıkacağını bilemiyoruz fakat güzelliğiyle son zamanlarda reklamlarda oynamakta ve marka yüzü olmakta. Bu onu It Girl adayı yapmaya yeterde artar bile.

Büşra Develi

Son zamanlarda ‘İnternet dizisi’ dünyasında epey bir ses getiren Fi dizisinde Serenay Sarıkaya ile başrolleri paylaşmakta. Dizideki performansından ziyade uzun boynu, yüz hatları ve bakışları sebebiyle Fransız kadınlarına benzemesi ve sevimli, ponçik halleriyle diğer adayların ezeli rakibi olmaktadır.

Elçin Sangu

Kızıl saçlı, güzel arkadaşımız. Oynadığı Kiralık Aşk dizisiyle dikkatleri epeyce üzerine çekmiştir. Dizide sergilediği performansla hayran kitlesini 2, 3 belkide 5 katına çıkarmıştır. Şimdi bize yaşının diğer isimlerden büyük olduğunu söyleyenler olabilir ancak Hollywood’a bakacak olursanız çok daha farklı yaşlardan “It Girl” titrini taşıyan isimler olduğunu göreceksiniz.

Hande Erçel

Listede göremesek olmazdı. Diğer adaylar gibi saçları olmasa da kavruk teni ve mükemmel gülüşü ile milyonları kendine hayran bıraktırıyor. Hande Erçel! Son zamanlarda yakaladığı büyük popülaritesi ile oynadığı reklam filmleri sayesinde adını sıklıkla duyuyoruz. Onu kısa sürede daha iyi yapımlarda izleme fırsatımız olursa listenin tepesine oturur. Bizden demesi!

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR