fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Efsane Kadro! “Aile Arasında” Adlı Film Yakında Çıkıyor

Anasayfa
Eğlence Efsane Kadro! “Aile Arasında” Adlı Film Yakında Çıkıyor

Kadrosunda Gülse Birsel, Engin Günaydın, Demet Evgar’ın bulunduğu enfes bir komedi filmi geliyor! “Aile Arasında”

Bildiğiniz gibi Gülse Birsel Avrupa Yakası ve Yalan Dünya gibi dizilerle ne kadar iyi bir senarist olduğunu kanıtlamıştı. Bu kez televizyon dünyasından çıkıp, sinemaya atılıyor. Filmin türü tabii ki yine komedi, tatlı bir aile komedisi olacak.

Gülse Birsel, Instagram’da şu fotoğraf ve metinle senaryonun tamamlandığını göstermişti: Bu sıradan kare aslında bir komedi filminin ilk fotoğrafıdır! Bitmiş, düzeltmeleri tamamlanmış bir senaryo, hepsi gerçekleşmiş bir cast listesi, pazartesi ilki yapılacak okuma provasına hazırlık için kahve… Ve laptop ekranında gidilememiş tatil!

Birsel aslında işini kendisinin ilk sinema senaryosundan çıkan film sağlam olsun istediği için ince eleyip sık dokuyor. Oyuncu kadrosundan da bu anlaşılıyor.

Daha önce de birlikte çalıştığı Engin Günaydın ile birlikte Demet Evgar, sinemada uzun zamandır göremediğimiz usta isim Erdal Özyağcılar, Şevket Çoruh ve Fatih Artman gibi önemli isimler kadroda. Ayrıca son dönemin yükselen isimlerinden Su Kutlu, Devrim Yakut, Derya Karadaş, Arif Erkin ve Rıza Akın gibi isimler de bu güzel kadroya eşlik ediyor.

1 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR