fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

E-Ticaret Devi Amazon Trump’ın Hedefinde

Anasayfa
Teknoloji E-Ticaret Devi Amazon Trump’ın Hedefinde

ABD Başkanı Donald Trump tarafından arkasından sürekli takip edildiği iddia edilmeye başlanan Amazon ile ilgili olarak yeni iddialar ortaya atıldı. İddialara göre zaten bir süredir Washington yönetimi tarafından sıkı takipte olunan Amazon ile ilgili olarak son günlerde Trump yönetimi daha fazla hızlı davranmaya başladığı ve bunun sonucunda Amazon’un yeni vergi cezaları ile karşı karşıya kalabilecek olduğu iddia edildi.

Bu iddiaların hemen ardından Amazon hisseleri 54 milyar dolar gerileme yaşarken, kullanıcılar ise yaşanan bu durum sonrasında Amazon hizmetlerinde ciddi yavaşlıklar yaşandı. Ani hisse kayıpları sonrasında müşteri temsilcilerinin cevap verme hızında neden olduğu anlaşılamayacak şekilde düşüşler yaşandı.

Washington Tek Bir Kararname İle Sonsuza Değin Engelleyebilir

Washington yönetiminin tek bir kararname ile sonsuza değin tüm e-ticaret devlerini başta Amazon’u engelleme yetkisi bulunuyor. Hiçbir federal yargıç tarafından karşı çıkılamayacak olan başkanlık kararnamesi ile ilgili daha önce birçok örnek görülmüş durumda. Kudüs konusunda alınan kararlar ve ABD’nin son dönemde başkanlık kararname ile aldığı kararların arkasında en önemli isimler ise danışmanlar oluyor.

28 yaşında olan Rojda, uzun yıllardan beridir teknoloji hayatı ile iç içe yaşıyor.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR