fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Dwayne Johnson ve Siri’nin Başrolleri Paylaştığı Kısa Film

Anasayfa
Eğlence Dwayne Johnson ve Siri’nin Başrolleri Paylaştığı Kısa Film
dwayne-johnson-siri

The Rock ismi ile anılan ünlü aktris Dwayne Johnson, Apple sanal asistanı Siri ile birlikte bir kısa filmde yer aldı.

Tüm dünyanın hayran olduğu Dwayne ‘The Rock’ Johnson, kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Apple ile ortak bir proje yürüttüğünü duyurdu. İlk önce film diye belirtilen proje daha sonra Apple’ın YouTube kanalında yaklaşık 4 dakikalık eğlenceli kısa bir video olarak paylaşılınca gerçek ortaya çıktı. Video The Rock’ın yoğun temposuna ayak uyduran ve tüm ihtiyaçlarını karşılayan Siri’ye odaklanıyor. Son günlerde ülkemizde çıkan İş Bankası reklamındaki Cem Yılmaz ve Siri projesi gibi diyebiliriz.

The Rock X Siri: Dominate The Day isimli videonun sonundan anladığımız kadarıyla bu projenin devamı olmayacak. Yani tek bir video ile kalacak.

Eğer siz de Dwayne Johnson’un günlük yaşantısını ve Siri’yle olan diyaloglarını merak ediyorsanız, aşağıdaki 4 dakikalık kısa videoyu izleyebilirsiniz.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR