fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Dünyanın Sevilmeyen Ünlüleri Bölüm 1

Anasayfa
Eğlence Dünyanın Sevilmeyen Ünlüleri Bölüm 1
sevilmeyen ünlüler part 1

Tabi ki pek çok ünlüyü sevmeyen veya onları delicesine seven kişiler mevcuttur. Ancak listemizdeki kişiler, nefret edilmeyi hak eden ünlüler!

Ünlülerin bazıları alçak gönüllülükleri, yardımları ve davranışları ile bilinir; bazıları ise küstahlıkları ve kendilerinden nefret ettiren davranışları ile. Biz ikinci grubun bazı üyelerini sizin için toparladık.

1) Justin Bieber

Doğal olarak bu isim ilk sıramızda. Justin Bieber, hayranlarına karşı berbat davranışlar sergileyen ve kendisinden çok daha büyük yaştaki müzik otoritelerine küfürlerle duygularını ifade eden bir karakter. Daha birçok kötü davranışı olan bu ünlüye halen milyonlarca insan deli gibi hayran.

justin-bieber-amas-2015-carpet-billboard-650

2) Kim Kardashian

Ailesinin parası sayesinde ünlü olan Kim Kardashian, eskileri bir kenara bıraksak bıraksak bile Kenya West ile olan ilişkisi sonrasında büyük bir nefret kazandı. İki antipatik karakterin birbirini bulması son derece uyumluydu.

1564895

3) Kristen Stewart

Twilight serisinin yıldızı, öncelikle sevgilisi Robert Pattison’u filmin yönetmeni ile aldatmak ile kalmadı, kamuoyundan özür dilemeye bile tenezzül etmedi. Bu kadarı da yok artık dedirttiriyor.

47983195.cached

4) Anne Hathaway

Dark Knight Rises, Alice In Wonderland ve pek çok Nolan filminin yıldızı kendisiyle sohbet etmek isteyen hayranları “aşağılaması” ile ünlü.

7e922d56b5c2b144f07b5e70ecae105e-min

“Dünyanın Sevilmeyen Ünlüleri” adlı makalemizin sonuna geldik. Bu makalede 4 ünlüyü ele aldık. Gelecek olan yeni makalelerden haberdar olmak için takipte kalınız.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR