Dünyanın En Yüksek Kapasiteli Flaş Belleği Türkiye'de - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Dünyanın En Yüksek Kapasiteli Flaş Belleği Türkiye’de

Anasayfa
Karşılaştırma Dünyanın En Yüksek Kapasiteli Flaş Belleği Türkiye’de
usb-1

Şuan dünya üzerinde ki en yüksek kapasiteli flaş bellek Türkiye’de.

Kingston Digital’in ürettiği dünyanın en yüksek kapasitesine sahip flaş bellek DataTraveler Ultimate GT, Türkiye’de satışa sunuldu.

Kingston’ın CES 2017 fuarında tanıttığı ve dünyanın en yüksek kapasitesine sahip olan flaş belleği DataTraveler Ultimate GT, 2 TB’a kadar varan depolama alanıyla birlikte Türkiye’de satışa çıkartıldı. Darbelere karşı dayanıklı çinko alaşımlı bir metal gövde içerisinde bulunan flaş bellek, 4K kalitesinde 70 saatlik videoya kadar veri saklayabiliyor.Muazzam ötesi. Köşeli tasarımıyla göze de hitap eden flaş bellek, muhtemelen daha çok profesyonel kullanıcılara hitap edecek. Mutlaka 1 tane alıp incelemesini yapacağız.

Kingston’ın Flaş Bellek Ürünleri Müdürü Jean Wong, söz konusu ürünle ilgili şu açıklamada bulundu:

DataTraveler Ultimate GT ile kullanıcıların mobil olarak veri saklama kabiliyetini artırıyoruz. 2013’te piyasaya sunduğumuz 1TB kapasiteli sürücümüzün ardından kapasiteyi iki katına çıkararak çok iyi bir devam ürünü çıkarttık. Artık kullanıcılar çok daha büyük miktarda veriyi rahatlıkla saklayıp aktarabilecek.

5 yıl garantisi olan ve Kingston’ın ücretsiz teknik destek sağlayacağı flaş belleklerin 1 TB seçeneği 3785 TL + KDV, 2 TB seçeneği ise 6310 TL + KDV’den satışa sunulacak. 

BU FİYATA OYUN BİLGİSAYARI DİZERİM DİYENLER BURADA MI? 🙂  

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

1 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR