fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Dünyanın En Hızlı İnternet’ine Sahip 5 Ülke

Anasayfa
Karşılaştırma Dünyanın En Hızlı İnternet’ine Sahip 5 Ülke
en-hızlı-internet-e-sahip-ülkeler

Geçtiğimiz günlerde 2017 yılının en hızlı İnternet’ine sahip 5 ülke belirlendi. Açıklanan listede ABD, Rusya, İngiltere gibi ülkelerin olmaması bir hayli şaşırttı.

Yıl olmuş 2017; İnternet’sin gün geçiremezken, halen İnternet erişimi olmayan veya çok kısıtlı olan ülkeler var. Lakin bazı ülkelerde var ki İnternet denildiği zaman akla ilk onlar gelir. Bunlar İnternet dünyasına kendilerini kabul ettiren ülkeler. Bağımsız bir araştırma şirketi tarafından yapılan araştırmalara göre 2017 yılında en yüksek İnternet hızı ortalamasına sahip olan ülkeler belirlendi. Gelin hep birlikte inceleyelim;

Listenin zirvesinde Çin‘e bağı özel yönetim bölgesi olan Hong Kong yer aldı. Ortalama 54.1 Mbps İnternet hızıyla 2017 yılının en yüksek İnternet ortalamasına sahip olan ülke unvanını aldı.

İkinci sırada ise Güney Kore yer alıyor. 48.8 Mbps ortalamasıyla Güney Kore ikinci sırada yer almayı başardı.Ayrıca Güney Kore’de HD kalitede bir filmi yaklaşık 100 saniyede indirebiliyorsunuz. Bu mükemmel ötesi bir şey.

Gel gelelim üçüncü sıraya. Üçüncü sıramızda ise 42.2 Mbps ortalamayla Japonya bulunuyor. Japonya’yı takip eden Litvanya ise 37.5 Mbps ortalamaya sahip.

Listemizin son sırası, 5. sırada ise Romanya bulunuyor, ülkenin ortalama İnternet hızı 37.4 Mbps. Maalesef bu listede de Türkiye yok. Umarız ki ilerleyen zamanlarda bu sıralarda ülkemizi de görebilelim.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

1 1 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR