Kapat

Dünyanın En Güçlü Anakartı: MSI Z270 Godlike Gaming!

Anasayfa
Oyun Dünyanın En Güçlü Anakartı: MSI Z270 Godlike Gaming!
dünyanın-en-güçlü-anakartı-tanıtıldı

MSI, adeta çığır açtığı yeni anakartını duyurdu. Anakart hakkında fazla bilgi olmamasına rağmen bilinen bilgiler bile anakartı dünyanın en iyi anakartı yapmasına yeter.

Grafik denildiği zaman akla ilk gelen marka olan MSI, yeni anakartını duyurdu. MSI Z270 Godlike Gaming ismi ile gündeme oturan anakart, birçok yeni donanım ile duyuruldu. Normal anakartlarda görmeye alışık olmadığımız özellikleri sunan MSI, anakartlar arasında en iyi modeli tanıttı.

Aynı zamanda MSI Z270 Godlike Gaming, Killer’ın xTend teknolojisini ilk kullanan anakart özelliğini taşıyor. Üzerinde 3 ayrı Killer Ethernet çıkışı ve Killer Kablosuz modülü sunan Z270 Godlike Gaming, piyasanın en güçlü anakartı olarak konuşuluyor. Bize kalırsa da şuana kadar çıkmış en iyi anakart modeli diyebiliriz.

dünyanın-en-iyi-anakartı

Anakart konusunda rakibi yok denecek kadar az olan MSI, online oyunculuğa çok önem veriyor. Bilgisayarda hangi işiniz olursa olsun, oyun oynarken ping sorunları yaşamamanız için bilgisayarda ki trafiği özel olarak düzenleyen Z270 Godlike Gaming, oyun oynarken bir diğer önemli detay olan ses ve video kalitesini de pürüzsüz bir şekilde vermeyi hedefliyor. Hepiniz ping sistemini internetle alakalı olarak biliyorsunuz. Vallahi bu anakart bir devrim niteliği yaratacak gibi. Şimdiden kanımız ısındı.

dünyanın-en-güçlü-anakartı

Killer xTend teknolojisi sayesinde Killer E2500’de 1 Gbps, Wi-Fi modülünde ise 867 Mbps’e kadar potansiyel hız sunabilen MSI Z270 Godlike Gaming, üzerinde dünyanın en hızlı USB çıkışları olan Asmedia ASM3142 USB 3.1’ler bulunduruyor. Bu yeni standart Z270 Godlike Gaming ile birlikte tüm dünyada kullanılmaya başlayacak. Yani ilk adımını MSI sayesinde atacaklar.

Bu önemli detaylar dışında fotoğraflardan göründüğü kadarıyla anakartın 4 adet PCI-E x16 yuvası bulunmakta. Tüm özelliklerini açıklamayan MSI, fiyat konusunda da henüz bir açıklama yapmadı.

MSI Z270 Godlike Gaming hakkında gelecek en son haberlerden haberdar olmak için takipte kalınız veyahut abone ol kısmından abone olarak güncel haberleri takip ediniz.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

2 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR