Kapat

Dünyanın en güçlü 10 akıllı telefonu

Anasayfa
İnternet Dünyanın en güçlü 10 akıllı telefonu

Dünyanın en güçlü 10 akıllı telefonu

Merhabalar bu yazımızda sizlere dünyanın  en güçlü 10 akıllı telefonunu tanıtacağız, An tu Tu ekim ayında en güçlü performanslı akıllı telefonolarını listeledi.  Listeleme An Tu Tu testlerinden geçerek yapılan bir test dir. Listede oldukça dikkat çeken ve sinlerinde göreceği gibi Çin malı akıllı telefonların ön planda olması dikkatleri çekti.

Ekim Ayının En Güçlü 10 Akıllı Telefonu !

Bir ay önceki sıralamaya nazaran çok ufak değişiklikler var. Dikkatleri çeken adı hiç ama hiç duyulmamış, Çinli Smartisan M1L Bulunması dikkatleri ciddi derecede üstüne çekti. M1L adlı cihazın özellikleri  4 veya  6 RAM ve Snapdragon 821 işlemciye sahip bu işlemciden de en kısa sürede sizlere bahsedeceğim.
Apple geçtiğiz ayda tanıttığı iphone 7 ve iphone 7 plus ilk sıraları almakta, sıra ile Android İşletim sistemli  Leeco Pro 3, Xiaomi Mi 5s Plus, Çinli Smartisan M1L, Mi 5S , OnePlus 3, Vivo XPlay 5, Samsung Galaxy Note 7 ve Leeco Max 2 şeklinde sıralandı.

 

Android akıllı cihazlar listelemesinde ise Leeco Pro 3 ilk sırada görünürken sırlama şu şekilde devam etti, Xiaomi 5s Plus, Smartisan M1L, Xiaomi 5s, Oneplus 3, Vivo Xplay5 Flagship, Samsung Galaxy Note7, LeEco Max 2, Nubia Z11, Lenovo ZUK Z2 Pro Bu şekilde bir sılama An Tu Tu tarafından belirlenmiştir.

An Tu Tu ‘ nun Hazırladığı İstatistikler ;

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR