fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Dünya’nın En Riskli 7 Yolu!

Anasayfa
Karşılaştırma Dünya’nın En Riskli 7 Yolu!
Stelvio-Geçidi

Öyle bir yol düşünün ki görmek bile istemeyeceksiniz. İşte karşınızda Dünya’nın en riskli 7 yolu!

Seyahatin nasıl geçeceğinin en önemli unsuru yollardır. Bazı yollar vardır ki virajlarıyla, coğrafi yapısıyla bizi bezdirir. Aşağıdaki yollarda keskin dönüşler, yola çarpan dalgalar ve gizli haydutlara şahit olacaksınız. Brezilya ülkesinden Rusya ülkesine kadar uzanan bu yolları görmek bile istemeyeceksiniz. Oldu ya yolunuz düştü; emniyet kemeri bile fayda etmeyebilir.

Dalton Yolu

Trans-Alaska Boru Hattı için bir servis yolu olarak inşa edilen çoğunlukla çakıl yol, dik sınıflar ve çığlar için uyarı işaretleri içeriyor.

Prithvi Otoyolu

Yolun dar olması, eğime sahip olması ve trafiğin büyük bir sorun haline gelmesi, oradan geçenleri daha doğrusu geçmeye çalışanları epey telaşlandırıyor.

Norveç’in Atlantik Yolu üzerindeki bir köprü

Köprüyü görünce zaten bir telaşa kapılıyorsunuz. Ayrıca herhangi bir olası fırtına sırasında köprüden geçmek büyük bir hayati riski beraberinde getiriyor.

Rusya Kolyma Otoyolu

Hangi vakit olursa olsun karşısına bir ayı çıkabilir ve size aniden saldırabilir. Ayrıca diğer adı Kemik Yolu olan bu yolda on binlerce tutsağın, bu yolun yapımında öldüğü ve yolun o şekilde yapıldığı öne sürülüyor.

Vietnam ve Laos’taki dağlar ve pirinç tarlaları boyunca süren bu yol, Vietnam savaşı sırasında bir Komünist arz yolu olarak işleniyordu

Savaşın sonrasında ise hava saldırılarından dolayı toprağa gömülü olarak kalan birçok patlamamış bomba bulunuyor. İddiaya göre bu sayı öyle büyük ki, 80 milyon olarak adından söz ettiriyor.

Brezilya Ölüm Yolu

Birkaç saniyelik dikkatsizlik, ölümle sonuçlandırabilir.

Stelvio Geçidi

48 adet keskin virajlara sahip geçit, dünyanın her yerinden sürüş meraklıları için cazip ama tehlikeli bir yer haline geliyor.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR