fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Dungeon Hunter 5 İncelemesi

Anasayfa
Mobil Dungeon Hunter 5 İncelemesi

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere dünya çapında tanınan bir oyundan bahsedeceğim yani  Dungeon Hunter 5’ten. Oyun gerçekten çok müthiş ve eğlenceli yani adamlar yapmış. Oyunun içeriğine gelecek olursak hikaye modu, görevler, gerçek zamanlı savaş ve daha bir sürü özellik. Oyuna başlayacağınız karakter savaşçı ve çok üstün yeteneklere sahip, o sebeple çok hoşunuza gidecek. Oyunun bir diğer özelliği kendinize ait bir kaleniz var ve onu dışarıdan gelecek olan tehlikelere karşı savunuyorsunuz. Yani orası sizin kaleniz, eviniz hatta ekmek tekneniz  Neyse diğer özelliklere geçecek olursak oyunda pvp modu aktif yani istediğiniz zaman, istediğiniz kişiyle rekabet edebiliyorsunuz.

Hikaye moduna gelecek olursak  gayet anlamlı bir hikaye modu ve herşey birbirine uygun olarak yapılmış. Başlıyorsunuz ve canavarlara karşı bir mücadele veriyorsunuz. Ardından görevlere gelelim. Görevlerde gayet mantıklı yani saçma sapan değil doyumlu görevler eminim canınız sıkılmayacak. Diğer bahsetmek istediğim konular ise şöyle oyunun kale modunda sadece siz değil size ait olan askerlerinizde kaleyi savunuyor ve onları istediğiniz askerlerle değiştirmeniz mümkün gereken özellikleri açtığınız takdirde bu askerleri alabiliyorsunuz.

Oyun size günlük ve haftalık olarak etkinlik sunuyor bu etkinliklerden sizde faydalanın ve hediyelerinizi alın. İtemlerden bahsedecek olursak evrimletme mevcut gerekli malzemeleri toplayıp silahınızı daha da güçlü hale getirebilirsiniz. Diğer bir özelliğide kaynaştırma aynı silahları bir araya getirip daha güçlü bir silah haline getirebiliyorsunuz. Evet arkadaşlar Dungeon Hunter 5’in genel hali böyle, bu savaşta sizde yerinizi alın ve başlayın. Oyun tam bir kesip biçme oyunu diyebiliriz. Hatta tam bir Metin 2 uzantısı gibi hadi arkadaşlar hepinizi oyuna bekliyorum. Hadi kendinize iyi bakın görüşmek üzere.

Dungeon Hunter 5 İndir

Dungeon Hunter 5 Oyun Tanıtımı

 

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR