Dört Kameralı Yerli Cep Telefonu, Casper VIA F2, Casper VIA A2, Özellikleri - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Dört Kameralı Yerli Cep Telefonu, Casper VIA F2, Casper VIA A2, Özellikleri

Anasayfa
Mobil Dört Kameralı Yerli Cep Telefonu, Casper VIA F2, Casper VIA A2, Özellikleri

Casper düzenlemiş olduğu basın etkinliği ile VIA A2 ve VIA F2’yi duyurdu.
Casper, İstanbulda şirket Ceo’su Charlotte ile Ar-Ge Müdürü İbrahim BARUT’un da katılımda bulunduğu basın etkinliği ile yeni akıllı telefonları VIA F2 ve VIA A2’yi tanıttılar.

Ayrıca Lamprecht akıllı telefonlar hakkında geniş kapsamlı bir açıklama yaptı. 2018 yılında üst seviye ve orta seviyeli akıllı telefonları hedef alacaklarını belirtirken, aynı zamanda yeni dönem telefon  endüstrisinde 18:9 ekranlı, ince çerçeveli ve çoklu kamera özelliği bulunan akıllı telefon teknolojilerine doğru yeni dönem ve sonrasında bu yönde ciddi adımlar atılmayacağına dair yol izlediklerini söyledi, günümüzde göründüğü üzere ön kamera artık arka kameradan daha fazla kullanılmaktadır, bunu göz önüne alarak ön kameralara yönelik ciddi çalışmalar yürütmekte olduklarınıda dile getirdi ve bu açıklamalarının ardından yeni teknolojileri ile yeni akıllı telefonları olan VIA F2 ve VIA A2’yi bu yolda ilerlemeler kateddiğimizi ve dahada ilerleteceğimizin bir göstergesi olarak kabul edebilirsiniz.


Harika bir premium cihaz olan yeni Casper Akıllı telefon Casper VIA F2, hem önde hemde arkada olmak üzere çift kameraya sahip bir cihazdır. Ön kamera olarak ana kamera olarak kabul edilen 1. kamera, 20 megapiksellik kamerayla, ek olarak ana kameraya ek olan bir diğer 2. ön kamera 8 megapiksellik kamerasıyla oldukça fazla ön kamera özellikleri bulunmaktadır, standarttan farklı olan oldukça ilgi çekici olan bazı özelliklerini belirtmeden geçemeyeceğim ön kameranız ile odaklama yaptıktan sonra çekmiş olduğunuz fotoğraflarda arka plan bulanıklığını çok orjinal, harika bir kolaylıkla halletmenizi sağlıyor bu sayede asıl kişi ön plana çıkmış oluyor ve ayrıca 120 dereceye kadar geniş açılı fotoğraf çekmenizi sağlıyor.

Arka kameralardan 1 kamera yani ana arka kamera 13 megapiksele sahip olan yeni akıllı cep telefonumuz VIA F2, 2. ek kamerası olan 5 megapiksellik 2. kamerasıyla profesyonel yakın çekim imkanı sağlamaktadır.

6 inç full HD + ıps ekrana ekranlı yeni akıllı telefonumuz 18:9 ekran en ve boy oranları ile günümüz trend akıllı telefonlarını yakalamış hatta bazı yönleri ile onları geçmiş bulunmaktadır.
İbrahim Barut’un açıklamasına göre de önceki Casper cihazlarımıza nazaran yeni akıllı telefonlarımız %15 daha sağlıklı ekran ve gövde oranına sahip.

Casper VIA F2 Özellikler

İşlemci:  Helio P25

RAM: 4GB

Depolama: 64GB+MicroSD

Ekran: 6 inç Full HD+ IPS LCD

Arka Kamera: 13MP+5MP

Ön Kamera: 20MP+8MP

Batarya: 4000 mAh

İşletim Sistemi: Android 7.0 Nougat
Casper’ın şimdik de diğer çıkartmış olduğu Casper A2 akıllı telefonuna gelelim, ancak VIA F2 ile neredeyse aynı özellikleri sunan cihaz yalnızca kamera açısından arka da yalnızca tek kamera bulunmaktadır bu kamerada 16 megapiksel çözünülürlüğü ile tek başına yer alıyor, akıllara bir çoğumuzun takılacağı o zaman VIA F2 daha iyi demek gelsede incelemeler ve testler çelişkide bırakıyor 16 mp kamerasıyla gerçekten canlı ve kaliteli fotoğraf çekimine sahip olacağını vaat etmektedirler.Casper VIA A2 Özellikler

İşlemci:  Snapdragon 430

RAM: 3GB

Depolama: 32GB+MicroSD

Ekran: 5.7 inç HD+ IPS LCD

Arka Kamera: 16MP

Ön Kamera: 20MP+8MP

Batarya: 3000 mAh

İşletim Sistemi: Android 7.1.2 Nougat

Casper, VIA F2 için fiyatı 2299 TL * Casper, VIA A2 Fiyatı ? Bilinmemekte 😉

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR