Diego Costa'nın Instagram Hesabına 3 Milyon Beşiktaşlı Tarafından Bombardıman! - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Diego Costa’nın Instagram Hesabına 3 Milyon Beşiktaşlı Tarafından Bombardıman!

Anasayfa
Eğlence Diego Costa’nın Instagram Hesabına 3 Milyon Beşiktaşlı Tarafından Bombardıman!
diego-costa

Diego Costa bu sezon kulübüyle yollarını ayırıyor. Adının Beşiktaş kulübüyle geçmesinin ardından taraftarlar, Costa’nın Instagram hesabını bombardımana tuttu.

Chealse kulübünde top koşturan, forvet oyuncusu Diego Costa, son günlerde adeta sosyal medya fenomeni haline geldi. Geçtiğimiz haftaya kadar normalinde giden Costa’nın hesabı, son günlerde popüler durumda. Costa’nın hesabındaki 3 milyon yorumun hepsi, Beşiktaşlı taraftarlardan, takıma çağrı yönünde.

İddialar Costa’nın Beşiktaş’a geleceği yönünde Chealsea ile çok fazla görüşme olmadığını öne sürüyor. Üstelik yıldız futbolcunun adı, Çin kulüpleriyle ve yıldızının parladığı Atletico Madrid kulübüyle de anılıyor.

Costa’nın resmi Instagram hesabı üzerinden paylaştığı son fotoğrafa ‘Come To Beşiktaş’ şeklinde atılan 3 milyonu geçkin yorum bulunmakta. Aslında atılan bu 3 milyon yorum Türklerin kırdığı yeni bir rekor oldu.

Com meu Parceiro @petrosaraujo 🤙🏽!!

A post shared by Diego Costa (@diego.costa) on

Bazı haber siteleri, ünlü futbolcunun Atletico Madrid ile çoktan anlaştığı yönünde iddialarda bulunmakta. Normal şartlar altında Atletico Madrid, Ocak ayına kadar transfer yasağı altında. Bu da demek oluyor ki Digeo Costa eğer bu yaz, Atletico Madrid’e giderse, önümüzdeki sezonun yarısında top koşturamayacak. Bu noktada da yeni bir fikir doğuyor. Costa, 6 aylık süreç boyunca Las Palmas ya da Beşiktaş’a kiralanabilir. Buda ‘Come To Beşiktaş’ yorumlarının çoğalmasına sebep oluyor. 🙂

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR